Kup teraz - 4 oferty w cenie od 12.00 zł do 34.23 zł

Doktor kolor czyli barwy pieniędzy, szczęścia i seksu

Marek Borowiński Wydawnictwo: Edipresse poradniki
Edipresse
kolory życie zachowanie zabawa
poradniki
kolory życie zachowanie zabawa

wpływie na nasze życie.

Ta książka jest dla ciebie, jeśli:

poszukujesz kolorów do swojego mieszkania, biura czy też sklepu,
chcesz wiedzieć, w jakich kolorach dobrze wyglądasz,
chcesz się dowiedziesz, jak psychologia koloru jest wykorzystywana w mediach i reklamie.

"Doktor kolor" to bardzo ciekawy poradnik który uświadamia jak wielki wpływ mają kolory na nasze...

Zapraszam do przeczytania pełnej recenzji: http://www.blog-ksiazkowy.pl/doktor-kolor-recenzja/

"Doktor Kolor" Marka Borowińskiego to dobra lektura dla każdego, kto przywiązuje wagę do kolorów. Ileż to razy w życiu przemalowujemy mieszkanie? Ile czasu spędzamy nad tym, czy kolory ubrań, które założyliśmy, pasują do siebie, a co ważniejsze - czy pasują do okazji?

Pełna recenzja na zukoteka.pl

2074

Świat kolorów jest jednym z ważniejszych w życiu ludzkim. Natura zaskakuje nas bogactwem barw, które od wieków wykorzystywaliśmy do upiększania naszego otoczenia, rytuałów religijnych, malowania, barwienia tkanin. Posiadamy niezwykłe zamiłowanie do tworzenie kolorystycznych kodów kulturowych. Temat niezwykle fascynujący, warty obserwacji, poważnej analizy, porównań i...

• 2018
  • Wydane w 2016-2019