Pustelnik na czworakach. Żywot Świętego Jana Paulusa. Studium legendy

Joanna Górecka-Kalita Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego publicystyka literacka, eseje
Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
hagiografia legenda pustelnik grzech pokuta opowieść
publicystyka literacka, eseje
hagiografia legenda pustelnik grzech pokuta opowieść
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Księga - Nauka - Wiara w średniowiecznej Europie Hanna Barwienawa, Natalia Czekalska, Marta Czyżak, Dzianis Duk, Isabel Gerds, Joanna Górecka-Kalita, Maciej Gąsiorowski, Michał Haake, Bożena Iwaszkiewicz-Wronikowska, Jowita Jagla, Marek Jamróz, Andrzej Januszkiewicz, Christine Kieker, Małgorzata Klat, Anna Korczakowska, Ewa Kubiak, Ulrich Kuder, Paweł Miszyna, Jakub Niedźwiedź, Tomasz Panfil, Krzysztof Ratajczak, Tomasz Ratajczak, Albina Siemiańczuk, Anastasia Skiepjan, Marta Smolińska - Byczuk, Lubow Sobalewa, Katarzyna Sobkowiak, Babette Tewes, Piotr Tylus, Arkadiusz Wagner, Christian Waszak, Edward Zajkowski, Natalia Śliż
4,5
Księga - Nauka... Hanna Barwienawa, N...