Masa o pieniądzach polskiej mafii

Okładka książki Masa o pieniądzach polskiej mafii
Artur GórskiJarosław Sokołowski Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Seria: Fakt bestseller reportaż
reportaż
Fakt bestseller
Prószyński i S-ka
2015-04-15
2015-04-15
mafia Pruszków Masa

więcej Więcej

Bardzo zła książka. Lansowanie bandyty. Ciekawe czy trzeba zbirów wybielać. Nie polecam.

Oceniać tę książkę na tym portalu to trochę jak oceniać porno na filmwebie.

Nie należy do końca brać jej na poważnie, czyta się szybko i jest napisana prostym językiem.

Przeczytana, na półce:)

Zapraszam do posłuchania mojej recenzji na YouTube (mniej niż 3min):

sztos

Dużo lepiej napisana niż pierwszą część a więc warto dać tej książce szansę i ją przeczytać bo pierwsza to same przechwałki.

Masa O pieniądzach polskiej Mafii Artur Górski

Czy można powiedzieć że to spowiedź polskiego gangstera? Nie powiedziała bym. Więcej w nim buty i przechwałek. Opowiada o początkach mafii pruszkowskiej, jak zarabiali i czym sie trudnili. Zaczynali od handlu działami sztuki, później były kradzieże samochodów, wymuszenia, haracze, odzyskiwanie długów i znowu kradzieże...

Dziwi mnie cały ten hejt w kierunku Masy i autora...
Książka dobra, można dowiedzieć się wiele ciekawych rzeczy o polskiej mafii i całej tej otoczce

“Nie ma ani dobrych, ani złych ludzi. Bywają natomiast dobre i złe sytuacje, dobre i złe wybory, które podejmujemy nierzadko w bardzo dramatycznych okolicznościach.”
Kolejna opowieść o pruszkowskiej mafii. Tym razem dotyczy fortuny mafiozów. Na czym zarabiano najwięcej? Jakie interesy były dobijane na europejskim rynku? Jakimi pieniędzmi obracała mafia?
Tony kokainy płynące...

2 917