Wielka księga robali

Wilga
The Big Book of Bugs
popularnonaukowa dziecięca
Michał Brodacki

Okładka książki Straszna I wojna światowa i totalnie straszna II wojna światowa Martin Brown, Terry Deary
7,3
Straszna I woj... Martin Brown, Terry...
Okładka książki Paskudne robale Nick Arnold, Tony De Saulles
6,4
Paskudne robale Nick Arnold, Tony D...
Okładka książki Kipiący mózg Nick Arnold, Tony De Saulles
7,0
Kipiący mózg Nick Arnold, Tony D...

Na półkach: , , , ,

Y. Zommer "Wielka księga robali"

Książka super - bogato ilustrowana, dużo rysunków i ciekawostek, oczywiście skierowana bardziej do dzieci co widać po rysunkach, jednak nie przeszkadza mi to kompletnie!
Fajne są takie inicjatywy. Na pewno takie książki pozwalają dzieciakom odkryć biologiczną różnorodność Naszej planety. Wystarczy wiedzieć gdzie tych tytułowych robali...

"Wielka Księga Robali" jest wielobarwna, ciekawa z dużą ilością informacji o robalach. Przybliża świat tych pomijanych stworzeń, często lekceważonych albo niszczonych. Kiedy przewracałyśmy strony miałyśmy wrażenie pobytu na łące, kolorowej i pachnącej. Obrazy przypominały rzeczywiste, ale czasami dorysowano śmieszny element nawiązujący do cechy robala. Całość wydania jest...

Książka bardzo fajna. Posiada ładne ilustracje. Myślę, że przyda się nauczycielowi przedszkola ;) (jak i pozostałe książki z tej serii)

Książka jest naprawdę ciekawa i można się z niej dowiedzieć wiele interesujących informacji o rozmaitych robaka, które są w sam raz tak krótkie, żeby nie zanudzić dziecka, i żeby z łatwością je zapamiętało. Jedynie na niektórych ilustracjach było wszystkiego za dużo i dlatego jedna gwiazdka mniej.

Na półkach: , , , ,

Kiedy tylko zobaczyłam te publikacje, od razu wiedziałam, że będę musiała je nabyć dla dzieci brata. Czy Yuval Zommer przekonał nas do siebie?

kolorowa, zabawna, mądra i przede wszystkim niezwykle ciekawa książka dla dzieci (: sama dowiedziałam się z niej wielu rzeczy, o których nigdy nie myślałam, a które mnie szczerze zaskoczyły, np. to, ile kolan ma pająk! :D polecam każdemu, jest warta swojej ceny.

• Dla dzieci
  • 2018
  • Eva
  • Chcę w prezencie
  • Dla dziecka
  • Maks
  • '19
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Wielka księga robali