Kup teraz - 18 ofert w cenie od 6.99 zł do 30.47 zł

Przedsmak zła

Patronat LC
Alex Kava Wydawnictwo: HarperCollins Polska Cykl: Maggie O'Dell (tom 0.5) kryminał, sensacja, thriller
Before Evil
Data 1. wydania:
2016-01-01
Katarzyna Ciążyńska
HarperCollins Polska
literatura amerykańska manipulacja niebezpieczeństwo policjantka psychopata rywalizacja seryjny zabójca śledztwo thriller wyścig z czasem
Before Evil
Maggie O'Dell (tom 0.5)
kryminał, sensacja, thriller
Katarzyna Ciążyńska

Oficjalne recenzje i

Poznajcie agentkę Maggie O’Dell

Link do recenzji

Konto usunięte

W miarę czytania oceniałam coraz lepiej. Po prostu dobra wciągająca książka o agentce O' Dell

Wciągająca

Może nie ma za często tego "efektu WOW" jak u Chrisa Cartera, ale książka wciąga i czyta się ją znakomicie.

Oj długo czasu mi to zajęło, a wcale książka niegruba, ale brakowało czasu.
Sama książka ok, ale już bez tego dreszczyku emocji, teraz pora na serie z Creedem

to jest moja kolejna książka tej autorki i z tą agentką trochę żałuję, że nie czytałam w kolejności. Jak zna się już Maggie to tak trochę dziwienie ale ogólnie bardzo fajna pozycja.

Kupiłam kiedyś przy okazji Dotyk zła. jako, że dopiero w domu sprawdziłam, że jest to część serii to nie zostało mi nic innego jak dokupić resztę i czytać od początku.

Zdecydowanie się nie zawiodłam, tym bardziej, że sprawy związane z profilowaniem to to co najbardziej mnie fascynuje w kryminałach i thrillerach.

Czyta się dobrze, napisana przyjaznym stylem, fabuła...

29/2020

Naprawdę spodziewałam się wiele po tej książce, w końcu cała seria o Maggie O'Dell trzymała niesamowity poziom. Byłam mega ciekawa, jak zaczęła się historia Maggie i Kolekcjonera, jak potoczyła się ich historia.
Ta książka to gówno, nie była warta mojego czekania i czasu. Przeogromnie zmarnowany potencjał, nudna i brak jej tego czegoś, co miały pozostałe części. Zawód ogromny.

Alex Kava jest jedną z moich ulubionych Autorek. Jej pióro ma w sobie coś takiego, że nie ważne czy trafiła się książka o lepszych czy gorszych rozwiązaniach fabularnych i tak muszę ją mieć i przeczytać. Byłam bardzo ciekawa przedsmaku zła i tego jak rozpoczyna się droga kariery tak lubianej przezemnie agentki O'Dell. Powiem szczerze nie zawiodłam się. Chociaż fabuła...

Podpisuję się pod jedną z opini - męcząca książka a do tego rzeczywiście podobna do "Milczenia owiec", tylko w gorszej i nieudanej wersji. To co uważam za gorsze jest fakt, że nie jest to inspiracja a łudząco podobna kopia... w inspirowaniu sie nie ma nic złego - nie od dziś pisarze i artyści czerpali inspiracje z wcześniej wydanych książek, skomponowanych utworów itp....

• 2018
  • Alex Kava