Okładka książki Oblicza Ameryki. Szkice o społeczeństwie, kulturze i polityce Stanów Zjednoczonych
Rafał KuśPaulina Napierała Wydawnictwo: Księgarnia Akademicka Cykl: Societas (tom 109) nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Societas (tom 109)
Księgarnia Akademicka
2016-12-31
2016-12-31
Ameryka USA Stany Zjednoczone Amerykanistyka Społeczeństwo amerykańskie Kultura amerykańska Polityka USA

Okładka książki Ad Americam. Vol. XVII (2017) Łukasz Barciński, Kornelia Boczkowska, Anna Fiń, Natalia Koper, Rafał Kuś, Jolanta Szymkowska-Bartyzel, Patrick Vaughan, Małgorzata Zachara
Ocena 0,0
Ad Americam. V... Łukasz Barciński,&n...
Okładka książki Post-soap. Nowa generacja seriali telewizyjnych a polska widownia Tomasz Bielak, Anna Ciechanowska, Aleksandra Drzał-Sierocka, Mirosław Filiciak, Barbara Giza, Anna Jawor, Aneta Jaworska, Hubert Kubit, Rafał Kuś, Anna Nacher, Aleksandra Niemczyńska, Samuel Nowak, Agnieszka Ogonowska, Zbigniew Pasek, Wiktor Piątkowski, Katarzyna Skowronek, Ewelina Twardoch, Justyna Wierzchowska, Michał Wróblewski
Ocena 6,4
Post-soap. Now... Tomasz Bielak, Anna...