Franciszek Olejniczak Wydawnictwo: Mamiko poezja
Mamiko
poezja
48 min.
apokalipsa noc czerń alkohol mrok popkultura

Te obrazy już gdzieś się widziało: problemy ze wstawaniem, picie wczorajszej kawy, zgaga, golenie się przy słabym świetle, zacięcie, skrzepy krwi spadające w ceramiczne kółko. Potem pogoń do drzwi, do auta, zmarznięta ręka trze szron z szyby, korki, para spod masek, za oknami czarno-białe mazy. 8 godzin, powrót, wieczór z alkoholem, nierozgarnięte romanse z samym sobą....

Dodaj cytat z książki Podgłosy