Okładka książki Aleksandra Hercena dyskurs o człowieku, czyli projekt rosyjskiej filozofii otwartej Jacek Uglik
Jacek Uglik Wydawnictwo: Wydawnictwo IFiS PAN Seria: Filozofia rosyjska filozofia, etyka
filozofia, etyka
Filozofia rosyjska
Wydawnictwo IFiS PAN
2016-01-01
2016-01-01

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Fraza nr 4/2015 (90) Magdalena Bąk-Wołoszyn, Edward Balcerzan, Anna Barcichowska, Magdalena Boczkowska, Andrij Bondar, Justyna Hanna Budzik, Andrzej Busza, Ermanno Cavazzoni, Stanisław Dłuski, Józef Duk, Wołodymyr Garmatiuk, Jerzy Hajduga, Marcelina Janisz, Anna Jaworska, Bogumiła Jęcek, Bogusław Kierc, Dawid Kraszewski, Joanna Kurowska, Andrzej Lam, Zygmunt Ławrynowicz, Krystyna Lenkowska, Piotr Linek, Alicja Łukasik, Roman Magryś, Paweł Majerski, Antoni Matuszkiewicz, Piotr Michałowski, Weronika Myśliwiec-Konopka, Paweł Nowicki, Rafał Pokrywka, Marcel Proust, Uta Przyboś, Ewelina Radion, Redakcja magazynu Fraza, Krystyna Rodowska, Roman Sabo, Aleksandra Smusz, Krzysztof Socha, Grzegorz Strumyk, Robert Suwała, Zbigniew Światłowski, Katarzyna Turaj-Kalińska, Jacek Uglik, Dorota Walczak-Delanois, Władysław Włoch, Ewa Włodarska, Marcin Wyrembelski, Bohdan Zadura, Aleksandra Zasępa
Fraza nr 4/201... Magdalena Bąk-Wołos...
Okładka książki Aleksy Łosiew, czyli rzecz o tytanizmie XX wieku Zofia Abramowicz, Michał Bristiger, Eugeniusz Czaplejewicz, Alexander Haardt, Wiktor Jerofiejew, Lilianna Kiejzik, Aleksy Łosiew, Mikołaj (Nikołaj) Łosski, Zbigniew Maciejewski, Mirosław Nowaczyk, Teresa Obolevitch, Paweł Rojek, Mirosław Szetela, Wiktor Szetela, Aza Tacho-Godi, Elena Tacho-Godi, Jacek Uglik, Konstanty Zienkin, Jacek Zychowicz
Aleksy Łosiew,... Zofia Abramowicz, M...
Okładka książki Palamas, Bułgakow, Łosiew. Rozważania o religii, imieniu Bożym, tragedii filozofii, wojnie i prawach człowieka Leszek Augustyn, Michał Bohun, Bartłomiej Brzeziński, Galina Garajewa, Lilianna Kiejzik, Jan Krasicki, Teresa Obolevitch, Jacek Uglik, Iwona Zogas-Osadnik, Regula Zwahlen
Palamas, Bułga... Leszek Augustyn, Mi...