"Praskie przechadzki"

Okładka książki "Praskie przechadzki"
Avigdor DaganViktor Fischl Wydawnictwo: Miniatura poezja
poezja
Miniatura
2017-12-31
2017-12-31
Katarzyna Boruń-Jagodzińska
literatura czeska poezja Praga Czechy Izrael Avigdor Dagan Viktor Fischl

Wśród rekomendacji recenzja tej książki http://pisarze.pl/index.php/recenzje/14285-rekomendacje-ksiazkowe-z-biesiady-literackiej-spp-11.html

Piotr Müldner-Nieckowski

Avigdor Dagan (Viktor Fischl)
w przekładzie Katarzyny Boruń-Jagodzińskiej

Avigdor Dagan, z naprzemiennie używanym nazwiskiem (dlaczego – szukaj w biogramie zamieszczonym na dnie książki) Victor Fischl...

Viktor Fischl "Praskie przechadzki" Zobacz więcej
Viktor Fischl "Praskie przechadzki" Zobacz więcej