The Europe of Nations and its Future

Adam WielomskiMagdalena Ziętek-Wielomska Wydawnictwo: Towarzystwo Naukowe Myśli Politycznej i Prawnej publicystyka literacka, eseje
Data 1. wydania:
angielski
Towarzystwo Naukowe Myśli Politycznej i Prawnej
publicystyka literacka, eseje
angielski

Na półkach: , , , , ,

Książka małżeństwa Wielomskich jest zbiorem trzech tekstów traktujących o różnych tematach. Warto zaznaczyć, że jest napisana w języku angielskim, choć słownictwo jest raczej niewymagające (szczególnie w trzecim rozdziale).

Pierwszy tekst mówi o trzech falach nacjonalizmu, czyli o fazach rozwoju tej ideologii oraz odwołujących się do niej ruchów na przestrzeni lat....

• 4. Adam Wielomski
  • 0. Posiadam