Księga duchów

Anne SpencerJohn Spencer Wydawnictwo: Amber Seria: Księgi Tajemnic ezoteryka, senniki, horoskopy
The Encyclopedia of Ghostst and Spirits
ezoteryka, senniki, horoskopy
Maria Wójtowicz
Księgi Tajemnic
Zjawiska nadprzyrodzone

Bogaty zbiór relacji o zjawiskach paranormalnych. Opisane rzeczowo i przejrzyście. Zamieszczone są relacje zarówno o sławnych, jak i o mniej znanych duchach. Myślę, że każdy, kto interesuje się zjawiskami paranormalnymi powinien przejrzeć tę lekturę.

Nie można tego określić jako książkę - z fabułą czy jakąkolwiek akcją, jest to jakby poradnik po duchach, słownik duchów - ale da się czytać, nawet ciekawe, idealne na samotne wieczory - nutka dreszczyku każdemu robi dobrze :)

Jeśli ktoś interesuje się zjawiskami paranormalnymi - to warto przeczytać tę pozycję.

• Chcę w prezencie
  • Paranormalne
  • Mity, duchy i legendy
  • Biblioteka M
  • Duchy.
  • Parapsychologia
  • JEST W BIB
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Księga duchów