Zgoda na szczęście

Okładka książki Zgoda na szczęście
Anna Ficner-Ogonowska Wydawnictwo: Znak Cykl: Alibi na szczęście (tom 3) literatura piękna
literatura piękna
Alibi na szczęście (tom 3)
Znak
2018-03-12
2013-07-04
literatura polska romans życie miłość

więcej Więcej

Trudno jest roztać się z Hanią i Mikołajem,
Dominiką i Przemkiem oraz ich starszymi
i młodszymi przyjaciółmi.
Po przeczytaniu trzech części ich przygód
i przeżywając ich troski i kłopoty czuję się
również ich znajomą🙂
Dziękuję Autorce za wspaniale przeżyty czas.❤️

Nudna okrutnie. Męczyłam się opisami uczuć na pół strony... A może tak pomyślała a może i inaczej było... Powinna być w kuchni a jest na schodach. Koszmar

Ciepła i lekka opowieść o przyjaźni, miłości, zrozumieniu. I chociaż momentami to taka bajka dla dorosłych, to ja chciałam w tę bajkę, zupełnie jak dziecko, wierzyć. Miło było wrócić do Warszawy, spotkać się ze znanymi bohaterami. Cieszyłam się szczęściem Hanki i Mikołaja, ich piękną, dojrzałą miłością. Sprawdziłam, co u świeżo upieczonych rodziców – Dominiki i Przemka....

Tak bardzo trzymałam kciuki za bohaterów i bardzo cieszę się, że właśnie w ten sposób ta powieść się zakończyła ❤️😘

1964

Egzaltowane, przecukrzone, brrr...

Uwielbiam te książki, ale według mnie seria powinna mieć bardziej otwarte zakończenie o tamtym wschodzie słońca. Ostatnie dwie kartki całej serii były zbędne, wręcz kiczowate.

Ta opowieść zawsze będzie wybijać poza moją skalę. Zakochałam się w Mikołaju od pierwszego wejrzenia i już zawszę będę.

Gdy zaczęłam czytać tą książkę,byłam przekonana,że jest to II część z 3-częściowego cyklu.Tymczasem okazało się,że jest to część trzecia i ostatnia.I dopiero po niej będę czytać część drugą.Szkoda,że tak to wyszło,no ale trudno.

Podczas recenzowania części pierwszej,nie zostawiłam na tamtej książce "suchej nitki" a teraz bardzo pozytywnie się rozczarowałam,czytając tą...

Najgorsze książki jakie czytałam. Zraziłam się po nich do takiej literatury w wykonaniu polskich autorek:( Nie polubiłam głównych bohaterów, książki nudne, fabuła wydawała się nierealna, Hania wkurzająca i nijaka, Mikołaj bez polotu i szacunku do siebie. Romansidło niskich lotów. Nie doczytałam serii do końca, bo się nie dało.

Historia Hani i Mikołaja bardzo mi się podobała... Pamiętam to uczucie niecierpliwego oczekiwania na każdy kolejny tom 🙂 Zawiłości losu, wzloty i upadki, życie, które przynosi nie tylko radości, ale i smutki... Jak otrząsnąć się po tragedii, która sprawia niewyobrażalny ból? Czy miłość w końcu zagości w sercach bohaterów? Ile będą musieli przejść, by osiągnąć szczęście?...

3 892
    1 514