Tu jestem / zamieszkuję własne życie. Studia i szkice o twórczości Anny Frajlich

Wojciech LigęzaJolanta Pasterska Wydawnictwo: Księgarnia Akademicka językoznawstwo, nauka o literaturze
Księgarnia Akademicka
Literatura polska Żydzi Żydzi polscy Emigracja pomarcowa Anna Frajlich Polonistyka Emigracja polska
językoznawstwo, nauka o literaturze
2018-02-01
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Wybór poezji Wojciech Ligęza, Wisława Szymborska
8,3
Wybór poezji Wojciech Ligęza, Wi...
Okładka książki Poetyckie prowincje i peryferie. Jerzy Harasymowicz i inni. Joanna Kulczyńska, Wojciech Ligęza, Włodzimierz Próchnicki
4,0
Poetyckie prow... Joanna Kulczyńska,&...
Okładka książki Persefona, czyli dwie strony rzeczywistości Krzysztof Bielawski, Andrzej Borowski, Anita Całek, Maria Cieśla-Korytowska, Anna Czabanowska-Wróbel, Grażyna Halkiewicz-Sojak, Kazimierz Korus, Dorota Kudelska, Miłowit Kuniński, Michał Kuziak, Jan Andrzej Kłoczowski, Ryszard Legutko, Wojciech Ligęza, Joanna Maleszyńska, Barbara Marczuk, Katarzyna Mroczkowska-Brand, Elżbieta Nowicka, Leszek Polony, Magdalena Popiel, Maria Poprzęcka, Renata Przybylska, Iwona Puchalska, Olga Płaszczewska, Monika Schmitz-Emans, Magdalena Siwiec, Marta Skwara, Małgorzata Sokalska, Barbara Sosień, Grażyna Stachówna, Beata Szymańska, Elżbieta Tabakowska, Aleksandra Tokarz, Maciej Urbanowski, Jean-Jacques Wunenburger, Iwona Węgrzyn
9,0
Persefona, czy... Krzysztof Bielawski...