Rosarote Nachrichten

niemiecki
9783596191734
Andrea Fischer, Susanne Aeckerle
Fischer Taschenbuch Verlag
rodzina zycie rodzinne trudne dziecinstwo neuroza demencja starcza uposledzenie umyslowe
Henry's Sisters
literatura piękna
niemiecki
9783596191734
Andrea Fischer, Susanne Aeckerle

Okładka książki Magia Bożego Narodzenia Mary Ellen Carter, Terri Dulong, Cathy Lamb, Fern Michaels
5,3
Magia Bożego N... Mary Ellen Carter, ...

Jezeli kiedykolwiek ta ksiazka zostanie przetlumaczona na jezyk polski i tlumacz nie sknoci tlumaczenia, goraco ja Wam polecam. Bedziecie przy niej smiac sie i plakac, w miare czytania bedzie Wam coraz bardziej cieplo na sercu, i nigdy tej ksiazki nie zapomnicie.
Kto zna angielski, moze przeczytac oryginal pt. "Henry´s Sisters".
Tylko prosze nie zrazac sie pierwszymi 30-ma...

• Obcojezyczne
  • Bede do niej wracac