Skarb miłości

Libros
2011-01-01
2011-01-01
Anna Wiśniewska-Walczyk

K.E. Woodiwiss jest jedną z moich ulubionych autorek powieści historycznych, ale na tej książce troszkę się zawiodłam... Początek nudny, dopiero po kilku rozdziałach akcja nabrała tempa. Plus za kreacje głównych bohaterów oraz spójny język. Scen erotycznych jest tam niewiele, w tej kwestii Woodiwiss nie popisała się i na tle chociażby "Wilka i gołębicy" ten romans wypada blado... Za to ogólna koncepcja, okraszona zabawnymi sytuacjami, jest ciekawa. Polecam książkę jako lekką powieść, dla zabicia czasu. Niestety ta pozycja na chwile obecną jest najsłabsza jeśli chodzi o tą pisarkę.

Uwielbiam romansidla i juz :)

Uwielbiam romansidla i juz :)

• Romans historyczny
  • Romans
  • Porwanie
  • Historyczna

Dodaj cytat z książki Skarb miłości