Okładka książki Gotowość nauczycieli do stosowania nowoczesnych technologii informacyjno-komunikacyjnych
Wojciech Czerski Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Wydawnictwo Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej
2017-01-01
2017-01-01
pedagogika nauczyciele badania technologie informacyjno-komunikacyjne

Okładka książki Nowoczesne media w przestrzeniach edukacyjnych Wojciech Czerski, Rafał Wawer, praca zbiorowa
Ocena 0,0
Nowoczesne med... Wojciech Czerski, R...

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Książka dla każdego, kto tworzy system edukacyjny od ministra po nauczyciela (każdego etapu edukacyjnego, tego akademickiego także). Co można zrobić by było lepiej?