Gotowość nauczycieli do stosowania nowoczesnych technologii informacyjno-komunikacyjnych

Wojciech Czerski Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Wydawnictwo Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej
pedagogika nauczyciele badania technologie informacyjno-komunikacyjne
Wydawnictwo Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
pedagogika nauczyciele badania technologie informacyjno-komunikacyjne

Okładka książki Nowoczesne media w przestrzeniach edukacyjnych Wojciech Czerski, Rafał Wawer, praca zbiorowa
Ocena 0,0
Nowoczesne med... Wojciech Czerski, R...