Moje lata 70

albumy
lata 70 nostalgia wspomnienia

2041

Na półkach: , , , ,

Urodziłam się na początku lat 70-tych, więc ta książka była nostalgiczną podróżą do czasów mojego dzieciństwa. Niektóre rzeczy pamiętam doskonale, inne mniej, niektórych nie pamiętam w ogóle. Niemniej książka wzruszyła mnie bardzo. Przez chwilę znów znalazłam się w tamtych wspaniałych (mimo wszystko) czasach.

To jest taka mini encyklopedia z dekady. Bardzo trafiony pomysł.

Bardzo przyjemna lektura na jeden dzień. Piękne ilustracje i przystępna forma. Dla moich rodziców album ten jest podróżą w czasy dzieciństwa. Dla mnie, urodzonemu pod koniec lat 90., książka ta jest wehikułem czasu, który pomaga zrozumieć PRL, a przy okazji chociaż na chwilę poczuć się jak w tej minionej dekadzie. Pomieszanie informacji i ciekawostek z różnych dziedzin...

• Polska Rzeczpospolita Ludowa
  • 2020