Testowanie kodu w praktyce

Helion
poradnik testowanie kodowanie inforamtyka
informatyka, matematyka
poradnik testowanie kodowanie inforamtyka

Mnóstwo wątków i wszystkie ledwie tknięte, czyli zmarnowany potencjał na sensowną literaturę branżową. Wbrew tytułowi praktyki w tej książce najmniej. Do tego kilka wykresów zostało powtórzonych w dwóch różnych miejscach o zupełnie innym przekazie, a co najmniej dwa rysunki są ogóle nieadekwatne do treści, którą miały ilustrować. Sama treść również chwilami aż się prosi o...

• Posiadam_regał
  • Techniczne

Dodaj cytat z książki Testowanie kodu w praktyce