Diagnoza rozwoju dziecka przedszkolnego przed rozpoczęciem nauki w szkole. Arkusz monitoringu rozwoju dziecka przedszkolnego.

Dorota KołodziejskaRenata Naprawa Wydawnictwo: Harmonia nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Harmonia
dziecko diagnoza dla rodziców
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
2014-06-30
dziecko diagnoza dla rodziców

Okładka książki Dostosowanie wymagań edukacyjnych do indywidualnych potrzeb rozwojowych i możliwości psychofizycznych uczniów Cecylia Mach, Renata Naprawa, Krystyna Szczepańska, Alicja Tanajewska
Ocena 8,0
Dostosowanie w... Cecylia Mach, Renat...
Okładka książki Nie jesteś sam. Programy edukacji dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym, znacznym i głębokim Renata Naprawa, Alicja Tanajewska, Jolanta Wenta
Ocena 0,0
Nie jesteś sam... Renata Naprawa, Ali...