A gdzie kurka?

Wioletta Piasecka Wydawnictwo: Wydawnictwo NIKO wierszyki, piosenki
Wydawnictwo NIKO
wierszyki, piosenki
2017-05-20

Nie od dziś wiadomo, że zwierzęcy bohaterowie cieszą się dużą sympatią dzieci i właśnie dlatego tak często stają się postaciami kluczowymi w literaturze skierowanej do najmłodszych. Nie jest to jednak gwarancją sukcesu, jeśli nie zostaną spełnione pozostałe warunki.
Na przykład dostosowane do wieku grupy docelowej Czytelników poczucie humoru. Pies ponurak, który nie...

Wspaniała książeczka dla maluszków. Wierszyki płynnie się rymują, są melodyjne i przez to łatwo wpadające w ucho. Martusia najbardziej pokochała wierszyk o koniku. Wracamy do niego co wieczór i końca nie widać :)

Wesołe wierszyki, świetne ilustracje. Książka pełna optymizmu!!!

więcej mniej

Dodaj cytat z książki A gdzie kurka?