Słownik pojęć SEO (angielsko-polski i polsko-angielski)

Okładka książki Słownik pojęć SEO (angielsko-polski i polsko-angielski)
Marta Gryszko Wydawnictwo: Ridero, Seostation informatyka, matematyka
45 str. 45 min.
informatyka, matematyka
Ridero, Seostation
2018-01-01
2018-01-01
45 min.
SEO słownik SEO pozycjonowanie

Bardzo przydatny! Pierwsza tego typu publikacja na polskim rynku i od razu strzał w dziesiątkę. Rozjaśnił mi definicje wielu pojęć, co do których miałam wątpliwości, a których nie było nawet gdzie wcześniej sprawdzić.

Dodaj cytat z książki Słownik pojęć SEO (angielsko-polski i polsko-angielski)