Joel Willans Wydawnictwo: Gummerus publicystyka literacka, eseje
Finlandia emigracja obyczaje
publicystyka literacka, eseje
angielski
Finlandia emigracja obyczaje

Absolutnie genialna! Książka napisana w formie 101 rozdziałów zajmujących po 1,5 - 2 strony. Każdy z nich traktuje o innym problemie czy zjawisku, jakich w życiu codziennym doświadczają mieszkańcy tego niezwykłego kraju. Dzięki lekturze dowiecie się, dlaczego fińskie święto niepodległości jest wyjątkowe, dlaczego co roku przychodzi inny Mikołaj a gdy już przyjdzie, to czemu...

• Kraje nordyckie
  • 2020