Świat przemocy. Gospodarka światowa 2016–2030

Mickaël BerrebiJean-Hervé Lorenzi Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe Scholar biznes, finanse
Un monde de violences. L’économie mondiale 2016–2030
Waldemar Kuczyński
Wydawnictwo Naukowe Scholar
biznes ekonomia gospodarka finanse bezpieczeństwo surowce kryzys postęp technologie świat społeczeństwo
Un monde de violences. L’économie mondiale 2016–2030
biznes, finanse
Waldemar Kuczyński

Okładka książki Przyszłość naszej wolności. Czy należy rozmontować Google’a… i kilku innych? Mickaël Berrebi, Jean-Hervé Lorenzi
7,0
Przyszłość nas... Mickaël Berrebi, Je...

Książka nie jest najłatwiejsza ale opisuje kilka głównych problemów świata, które mogą wystąpić do 2030. W ostatnim rozdziale otrzymujemy propozycje ich rozwiązania.

Jedna z ciekawszych pozycji o ekonomii jakie czytałem w ostatnich latach. Trzeba czytać w skupieniu jak podręcznik inaczej trudno układa się w głowie.
Z wad : autorzy jako francuzi skupiają się często na...

• POPULARNO-NAUKOWE
  • ! MBP