Biblijny pogląd na świat

Michał Wojciechowski Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła religia
Edycja Świętego Pawła
religia
2009-01-01

"Miłość bliźniego jest sprawdzianem miłości do Boga".

Autor pomaga w lepszym zrozumieniu Biblii, tłumaczy głębiej to, co w niej zapisane, odnosząc się do oryginalnych, hebrajskich i greckich pojęć. Dzięki lekturze tej książki znacząco pogłębiłam swoją wiedzę i umocniłam w wierze. Jestem zdecydowanie na tak!

• ź+2018
  • Na czytniku
  • Religia
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Biblijny pogląd na świat