Zuzia na tropie dobrych wróżek

Okładka książki Zuzia na tropie dobrych wróżek
Anna Potyra Wydawnictwo: Skrzat Seria: Zuzia i Dobre Wróżki literatura dziecięca
literatura dziecięca
Zuzia i Dobre Wróżki
Skrzat
2017-01-01
2017-01-01

więcej Więcej

Ulubiona seria mojej córki, z ogromną przyjemnością czytamy.

Książka opowiada o niesfornej Zuzi, która na własną rękę próbuje sprawdzić, czy wróżki naprawdę istnieją. Jeżeli ciekawi Was, czy dziewczynka znalazła magiczne stworzenia, to koniecznie sięgnijcie po tę pozycję. Książka jest magiczna i pełna brokatu, może trochę bardziej dla dziewczynek, choć moi chłopcy też z chęcią posłuchali.

Czy wróżki rzeczywiście istnieją? To pytanie rozpala dzisiaj wyobraźnię niejednej dziewczynki. Wydaje mi się, że współcześnie niezwykle modne są wróżki, zapewne przyczyniła się do tego kariera Dzwoneczka z opowieści o Piotrusiu Panie. Nie mam nic przeciwko, ponieważ Dzwoneczek jest mądra, pracowita, miła i niezależna.
Książka pani Potyry wpisuje się w tę modę. Mojej...

• Dla dzieci
  • Przeczytane 2017
  • Oliwia
  • Domowa biblioteka
  • Dla dzieci i młodzieży
  • 2019

Dodaj cytat z książki Zuzia na tropie dobrych wróżek