Krok za tobą

Lisa Gardner Wydawnictwo: Sonia Draga Cykl: Quincy & Rainie (tom 7) Seria: Kryminał kryminał, sensacja, thriller
Right Behind You
Sonia Draga
Right Behind You
Quincy & Rainie (tom 7)
kryminał, sensacja, thriller
Kryminał
Daria Kuczyńska-Szymala

Dobra pozycja poruszająca problemy i więzi dzieci adoptowanych. Z jednej strony wizja szczęśliwej przyszłości a w tle krocząca za każdym razem mroczna przeszłość. Tym razem będziemy świadkami morderstw z zimną krwią w imię czego ...kogo.... Pomocy miejscowej policji udzieli psycholog policyjny i jego małżonka, planujących adopcje nastolatki.

Kocham tą autorkę...ale pierwszy raz nieskonczylam jej książki...wynudzila mnie, przerwałam czytanie najsłabsza jej pozycja , reszta jej księżej była Wow

audio

Książka ciekawa, przeczytałam ją w dwa dni. Porusza ciekawą kwestię łączności pomiędzy rodzeństwem, rodziny oraz dzieci adoptowanych. Polecam, wartościową książka.

Lubię Lisę Gardner, ale ta książka niestety mnie znudziła :( Ciekawy wątek sensacyjny (bo raczej nie kryminał - od początku wiemy, kto zabija, chociaż nie znamy szczegółów) ale rozwija się bardzo powoli, trochę też książka psychologiczna, porusza ciekawą stronę zależności między rodzeństwem. Ale mimo wszystko średnia pozycja.

Spodziewałam się lepszego kryminału. Styl pisania pani Gardner na plus, ale to nie jest jej najlepsza książka.

Lisa potwierdza z każdą książka swój świetny warsztat. Wybaczcie, ale muszę się pozbierać, bo dawno żadna powieść nie produkowała u mnie takich emocji. Brat pójdzie w ogień za siostrą i siostra zawsze będzie szukać brata!

Ja się pytam czytelnikom Lubimy Czytać, w którym momencie ta książka była przewidywalna? Czytaliście do końca?

Świetna książka! Fabuła wciągająca od początku do końca. A zakończenie, co do mordercy/mordercow szokujace. Ale tak jest u Lisy Gardner- kogoś podejrzewasz, a i tak intuicja cię zawiedzie ;) Ale to jest ogromny plus. W końcu o to chodzi w dobrym thrillerze czy kryminale- trzymać w napięciu do samego końca.
Przedstawiony wątek miłości brata do siostry i vice versa porywa za...

Długo nie mogłam się przekonać do tej pisarki choć siostra dawno mnie namawiała. Jednak się nie rozczarowałam. Książka trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej strony. Prawdziwa perełka w kategorii kryminałów. Gorąco polecam.

Lubię książki Lisy Gardner jednak ta jak dla mnie trochę zbyt przewidywalna i zakończenie łatwe do przewidzenia.

Dyskusje

• 2018