Point of Retreat

Oficjalne recenzje i

Granica miłości

Link do recenzji

1430 237 39

Drugi tom losów Lake i Willa .

Will już nie jest nauczycielem, więc nic nie stoi na przeszkodzie by mogli być razem. Są ze sobą , kochają się , jednak nadal są pewne ograniczenia tzn tytułowa "nieprzekraczalna granica". Do czego ona się odnosi ? Złożyli obietnicę Julii, ale jaką nie zdradzę. Starają się z niej wywiązać i nie jest to łatwe .

Dwójka młodych ludzi zbyt...

Kontynuacja losów Lake, Willa i ich braci już nie wydała mi się tak interesująca, jak poprzednio. Zazwyczaj fabuła ciągnęła się monotonnie i przewidywalnie, tylko w kilku miejscach nastąpił wzrost emocjonalny. Również bohaterowie stali się mniej aktywni, zwyczajni, bez przebojowości, tacy zdystansowani. Lake natomiast dodatkowo zaczęła mnie irytować swoim niedojrzałym,...

Na półkach: , , , ,

Layken i Willa dzieli od siebie coraz mniej, a łączy coraz więcej. Oboje zostali rodzicami dla swoich braci, co jest trudne. Są młodzi, studiują, a typowy rówieśnik ma w głowie tylko studia albo pracę. Ma czas się jeszcze wyszaleć. Można by powiedzieć, że autorka będzie tu przynudzać, bo przecież nic nowego się nie dowiemy, a historia już dawno mogła się skończyć, ale na...

Kontynuacja historii o losach Will'a i Layken była całkiem przyjemną lekturą, ale niczym zaskakującym.

Druga część podobała mi się bardziej niż pierwsza, ale w dalszym ciągu jakoś specjalnie mnie nie porwała.

Książka dostarczyła mi w pewnym momencie sporo emocji, nawet uroniłam trochę łez. Aczkolwiek całość oceniam na mierną. Nie mogę znieść postaci Layken.

Mam...

Niestety nie udało się przebić pierwszego tomu. Choć była to przyjemna kontynuacja, nie czytało się ją z tak wielkimi emocjami jak "Slammed".

Styl autorki zachwyca mnie przy każdej napisanej przez nią książce. Uwielbiam!

Muszę przyznać, że Colleen Hoover nigdy mnie nie zawodzi swoimi książkami. Jestem zachwycona drugą częścią i podoba mi choć całe moje serce zostało przy pierwszej części.

Niestety jak dla mnie 2 tom nie utrzymuje poziomu pierwszego - mam wrażenie jakby został tworzony na siłę :/, ale mimo tego wciąż dobrze spędziłam czas, a łzy przez połowę książki nie chciały mnie opuszczać.

Ciut słabsza niż tom 1, ale tak to chyba zwykle bywa. Fajnie poznać dalsze losy i nadal nie mogę doczekać się przeczytania trzeciego tomu. Książka pochłonięta na raz. Twórczość C.Hoover czyta mi się błyskawicznie, płynie się przez książkę.

Kontynuacja "Pułapki uczuć". Przyjemnie się czytało, fajnie było poznać dalsze losy bohaterów.

5 952
    3 027