This Girl

2016-01-13
Data 1. wydania:
2013-04-30
Jarosław Mikos

Tak jak pierwsza i druga część bardzo mnie wciągnęła, tak ostatnia część "Ta dziewczyna" była bardzo nudna i ciężka do czytania. Dopiero końcówka wprowadzała coś nowego.

Aż ciężko uwierzyć, że to już koniec śledzenia losów Layken i WIlla... Zdecydowanie pokochałam ich historię. Spojrzenie na całą historię również z perspektywy Willa jest zdecydowanie potrzebnym aspektem. Tak często nie jesteśmy w stanie dowiedzieć się co druga strona myślała, tutaj autorka daje nam tą okazję. Zdecydowanie polecam całą serię, emocję są niesamowite!

Kocham książki Hoover, często połykam je w 2-3 dni i uzupełniam biblioteczkę o kolejne pozycje. Dwie pierwsze części z tej serii były bardzo miłe i dobrze się czytały, ale ta książka jest nieznośna i niepotrzebna. To właściwie powtórzenie dwóch części w retrospekcji. Ogółem nuda, marnowanie czasu i po raz pierwszy rozczarowanie wśród książek Hoover. Polecam skończyć te...

Na półkach: , , , , , ,

Niektórym czasem brakuje punktu widzenia drugiej osoby,mi akurat bardzo rzadko a u Colleen to już w ogóle,bo zawsze wydaje mi się,że na ten swój sposób rozumiem postępowanie każdego z osobna :-) Ale ,jak to ma w zwyczaju, autorka zaskoczyła mnie,gdyż sama nie pomyślałabym,że zachowanie Willa w wielu sytuacjach było aż tak bardzo podyktowane różnymi innymi powodami.
Will i...

Po skończeniu drugiego tomu , zastanawiałam się o czym może być trzeci. Co jeszcze będą musieli przejść nasi bohaterowie ? Czy jeszcze mało się nacierpieli ? Jednak nie jest tom o kolejnych dramatach. Ta książka jest jakby opisem pierwszego tomu z perspektywy Willa. Jeśli ktoś tak jak ja czuł, że poprzednie tomy były niekompletne, zawierały luki czy jakby przeskoki przez ,...

W mojej skromnej opinii ta książka była zupełnie niepotrzebna.

"Ta dziewczyna" nie wniosła nic nowego do historii Layken i Will'a. Opisuje dokładnie to samo, co część pierwsza. Różnica jest tylko taka, że wszystko opowiada Cooper.

"Miesiąc miodowy" był tak przesłodzony, że przez większość czasu po prostu przewracałam oczami.

Dotrwałam do końca, ale właściwie po...

Uwielbiam autorkę i jej książki, a Will po prostu skradł moje serce. Przeczytajcie, naprawdę warto.❤

Jak dla mnie ta część była najsłabsza - ale plus, że całość książki nie była retrospekcją i że autorka dodała nowe sceny, uzupełniające co czuł Will.

Cóż..Spodziewałam się czegoś więcej, a nie tego, że teraz wszystko, ta cała historia z pierwszej i w sumie trochę drugiej będzie pokazana od strony Will'a. Trochę mnie to rozczarowało, bo nie chciałam drugi raz czytać tego samego tylko ze strony drugiego bohatera, dlatego też strasznie mozolnie mi się tą część czytało. Ale skończyłam! I było warto, bo koniec jest piękny,...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Przeczytanie całej serii "Slammed" zajęło mi... aż trzy lata! No dobra, nie do końca, ale jednak faktem jest, że każda z trzech części znajduje się w mojej biblioteczce na półce przeznaczonej dla innego roku - 2019, 2020 i 2021. Nie wiem, jak to się stało, że skończyłam tę serię dopiero teraz, bo dwie poprzednie części bardzo mi się podobały. Czego niestety nie mogę...

3 833
    2 889