Patronat LC
YA!
Slammed (tom 3)
literatura młodzieżowa
Jarosław Mikos

Książka świetna. Jednak lepiej przeczytać ją po upływie dłuższego czasu gdyż dużo pokrywa się z pierwszą częścią. Lekka, przyjemna i szybko się czyta

Niestety miałam nadzieję na kolejną, nową fabułę, a nie po prostu tą samą historię opowiadaną "oczami" Willa. Niestety końcówka też nie zrobiła na mnie bardzo dużego wrażenia, ponieważ (jak dla mnie) była dość oczywista i skończyła się, jak większość książek dla młodzieży. Mimo tego, uważam, że trylogia ,,Slammed" jest jedną z najlepszych, najlepiej napisanych trylogii dla...

Książka jest przyjemna, ma ciekawy sposób podania. Poznajemy całą historię z innej perspektywy, więc gdyby jej nie było nie stracilibyśmy za wiele, poza pojedynczymi smaczkami. Ogólnie ok, ale nie porywa i raczej tak jak poprzednie tomy, książka na raz.

I did it! W końcu przeczytałam “Tę dziewczynę” od #colleenhoover. W tej książce zostały opisane wydarzenia z “Pułapki uczuć” z perspektywy Willa, który opowiada swoją historię Layken, z którą się ożenił.
Nie radzę czytać trzeciego tomu “Pułapki uczuć” osobom, które bardzo dobrze pamiętają perypetie z pierwszej części, chyba, że tak kochacie tę parę i chcecie przeżyć to...

Mimo, że podobały mi się dwie pierwsze części tę uważam za słabą. Napisana trochę na siłę. Książka wydaje się "odcinaniem kuponów" , trochę zabakło pomysłu na fabułę.

Niepotrzebnie zrobiona ta część.

"Ktoś może uważać swoje życie za jałową dolinę, w której nie spotka go już nic dobrego, a chwilę później w ułamku sekundy pojawia się ktoś inny i zmienia wszystko jednym uśmiechem".

Nie czytałam wcześniejszych części. Ta książka zaskoczyła mnie formą, główni bohaterowie: Lake i Will podczas krótkiej podróży poślubnej wspominają różne chwile i wydarzenia ze swojej...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Ta część nie była potrzebna. Nie wniosła noc nowego.

No trochę dla mnie bez sensu ta cześć bo w sumie całość jest wspomnieniami poprzednich części ale widziana z innej strony. Epilog tylko mi się podobał :)

Książka dla fanów historii Lake i Willa. Pomysł opisania historii jeszcze raz ale tym razem oczami Williama może i nie był zły, ale kiedy czytasz historię którą juz znasz to oczekujesz czegoś więcej.

Dyskusje

3 435