Brothers

Okładka książki Brothers
L.A. Casey Wydawnictwo: Independently published Cykl: Bracia Slater (tom 6) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Bracia Slater (tom 6)
Independently published
2018-11-30
Data 1. wydania:
2018-11-30
angielski
New Adult Romance Contemporary

Analizując opinie innych czytelników stwierdzam, że miałam bardzo podobne uczucia. Poprzednia część myślę, że zakończyła się w taki sposób, że ta książka trochę nie miała sensu. To trochę tak jakby stworzyć książę z epilogami dla historii każdego z braci.

1920

Ze wszystkich poprzednich najbardziej przypadła mi ta o Alecu, bo nie był tylko typowym bad boyem grającym na nerwach głównej bohaterki (jak Dominic), ale miał również świetne poczucie humoru oraz dystans do siebie. W tej powieści, również część Aleca skradła mi serce. W historii Damiena mogliśmy tylko liznąć to co przeżył Alec, tutaj otrzymaliśmy łamiące serca rozdziały z...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dobrze mi się czytało serię o Slaterach ale uważam, że ta część, mimo że po latach, mimo że opisująca sielankę rodzin 2+5, dodająca wspomnienia, nic nam w sumie nie pokazała nowego. Dlatego biblię Dominica ominę szerokim łukiem, Zresztą pozo mi ona - jestem kobietą, wiem jak to działa :P

Bardzo polubiłam braci Slater i w sumie zżyłam się z nimi. Książka Brothers jest świetnym uzupełnieniem i jednocześnie miłym zakończeniem. Oczywiście nie ma żadnego napięcia i zwrotów akcji jak w poprzednich częściach ale mimo to jest ciekawie, przyjemnie.
Książka zawiera pięć części - każda część poświęcona jednemu z braci. Jest wątek teraźniejszy, który je łączy ale...

Uwielbiam!<3

https://podrugiejstronieokladki6.blogspot.com/2018/11/brothers-slater-brothers-6-la-casey.html - polecam czytac tutaj

Co za dużo, to nie zdrowo.

Wszyscy lubimy czytać autorów, którzy nas do siebie i swoich książek przyzwyczaili. Lubimy też odkrywać nowych, ale dość często i tak wracamy na stare śmieci. Czasami jednak, autorzy nie wiedzą, kiedy przestać i rozpędzają się ze...

Zawiodłam się strasznie na tej pozycji. Niektóre sceny są tak absurdalne, że aż śmieszne.
Książka składa się fragmentów, których bohaterami jest każdy z braci. Każdy z fragmentów ma po kilka rozdziałów.
Wszystko zaczyna się od dorosłego Dominica i jego rodziny. Nico jako jedyny z braci Slater ma córkę. Georgie jest jedyną dziewczyną pomiędzy 25 dzieci Slaterow. Tak....

• Chcę w prezencie
  • Po angielsku