Brothers

L.A. Casey Wydawnictwo: Independently published Cykl: Bracia Slater (tom 6) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
angielski
Independently published
New Adult Romance Contemporary
Bracia Slater (tom 6)
literatura obyczajowa, romans
angielski
New Adult Romance Contemporary

Dobrze mi się czytało serię o Slaterach ale uważam, że ta część, mimo że po latach, mimo że opisująca sielankę rodzin 2+5, dodająca wspomnienia, nic nam w sumie nie pokazała nowego. Dlatego biblię Dominica ominę szerokim łukiem, Zresztą pozo mi ona - jestem kobietą, wiem jak to działa :P

Bardzo polubiłam braci Slater i w sumie zżyłam się z nimi. Książka Brothers jest świetnym uzupełnieniem i jednocześnie miłym zakończeniem. Oczywiście nie ma żadnego napięcia i zwrotów akcji jak w poprzednich częściach ale mimo to jest ciekawie, przyjemnie.
Książka zawiera pięć części - każda część poświęcona jednemu z braci. Jest wątek teraźniejszy, który je łączy ale...

Uwielbiam!<3

https://podrugiejstronieokladki6.blogspot.com/2018/11/brothers-slater-brothers-6-la-casey.html - polecam czytac tutaj

Co za dużo, to nie zdrowo.

Wszyscy lubimy czytać autorów, którzy nas do siebie i swoich książek przyzwyczaili. Lubimy też odkrywać nowych, ale dość często i tak wracamy na stare śmieci. Czasami jednak, autorzy nie wiedzą, kiedy przestać i rozpędzają się ze...

Zawiodłam się strasznie na tej pozycji. Niektóre sceny są tak absurdalne, że aż śmieszne.
Książka składa się fragmentów, których bohaterami jest każdy z braci. Każdy z fragmentów ma po kilka rozdziałów.
Wszystko zaczyna się od dorosłego Dominica i jego rodziny. Nico jako jedyny z braci Slater ma córkę. Georgie jest jedyną dziewczyną pomiędzy 25 dzieci Slaterow. Tak....

• Chcę w prezencie
  • Po angielsku