Pośród żółtych płatków róż

literatura piękna
2018-02-08
literatura polska życie przyjaźń
Inne

Bardzo dobra książka. Uwielbiam takie historie 😍 Polecam jak większość książek autorki.

1970

35/2021 (A)

Pamiętajmy, że na kanwie życie haftujemy dobre i ciężkie chwile układające się w krzyżyk z nici.

7/10 i z zadowoleniem

Ksiązkę bardzo lekko sie czyta. polecam

Nic specjalnego, wszystko bardzo przewidywalne....Bardzo męczące skakanie co chwilę między bohaterami i wątkami a także przeskakiwanie w czasie. Ocenę daje tak wysoką tylko za styl, dość lekko się mimo wszystko czytało.

nudne i przewidywalne, ckliwe i infantylne

Na Instagramie zauważyłam, że dużo osób czyta książki Gabrieli Gargaś. Ja nie miałam okazji zapoznać się z twórczością tej autorki🙈aż do tej pory. Wpadła mi w ręce powieść obyczajowa "Pośród żółtych płatków róż". I to gdzie? W Biedronce🐞 no tam to jest wszystko😂

Po przeczytaniu pierwszych kilku stron wciągnęłam się totalnie😍 Nie spodziewałam się tak dobrej książki, a...

Właśnie skończyłam czytać "Pośród żółtych płatków róż", powieść o miłości, którą niszczy zdrada. Z drugiej jednak strony autorka pokazuje, że zdrada męża może także paradoksalnie zdziałać coś dobrego - może uświadomić żonom/ kobietom, że to nie tylko mężczyźni/ mężowie są odpowiedzialni za kryzysy w małżeństwach. Zuza jest kochanką Roberta, który zdradza swoją żonę Milenę,...

Cześć wszystkim, ostatnio trafiam na bardzo fajne książki i jedną z nich jest „ Pośród żółtych płatków róż” Gabrieli Gargaś.
Pierwsze spotkanie z piórem autorki uważam za bardzo udane. Książkę przeczytałam w jeden dzień i tak mnie wciągnęła od pierwszej strony, że ciężko było mi się od niej oderwać. Trzy kobiety trzy historie, trudne życiowe wybory.
Zuza wplątała się w...

szybko się czyta ale literatura słabych lotów...

Dyskusje

• 2018