The Little Prince

Opinie [3 809]

Powróciłam kolejny raz :) Wybitna, symboliczna, a dorosłym przypomina o świecie dziecka i istnieniu czegoś więcej.

Książka pełna błyskotliwych przemyśleń i bardzo ważnych życiowych prawd. Zdecydowanie jedna z moich ulubionych pozycji. Polecam.

książka dla dzieci a jednak każdy dorosły powinien przeczytać , mówi o miłości, samotności i przede wszystkim o przyjaźni......wzruszające.

Książka z dzieciństwa, ale z treścią nigdy się nie starzejącą i odpowiednią dla czytelnika w każdym wieku. Przepiękna, wzruszająca i mądra. Im dłużej się żyje, tym bardziej docenia się prawdę zawartą na każdej stronie. Nie można ocenić na mniej niż 10.

Kopalnia cytatów. Bardzo pouczająca pozycja. Krótka, a zarazem wyjątkowo treściwa. Nic dziwnego, że tak zachwycił się nią świat.

Książka towarzysząca mi od dzieciństwa. Czytałam ją wiele razy i z pewnością jeszcze nie raz przeczytam. Ta niepozorna książeczka i na pierwszy rzut oka dość banalna opowieść dla dzieci, ma w sobie wiele mądrości i na każdym etapie życia możemy z nich skorzystać. Książka, która kształtuje wrażliwość.

Piękna książka z czasów szkoły, jak większości lektur moim zdanie nie jest adekwatna do wieku czytelnika.
Każdy powinien przeczytać tę książkę najlepiej 2 razy w dzieciństw i jako dorosły człowiek.

Bardzo pouczająca książka która pokazuje obraz dorosłych i dzieci. Dorośli aby mieć swój cel w życiu wykonują czynności bezcelowe

Książkę przeczytałam tysiące razy i na tym nie skończę haha. No cóż, jest to istne arcydzieło- piękne wypowiedzi, ucząca treść. Na prawdę czyste złoto!

Źródło Paulo-Coelhowskich cytatów i innych banałów książka nie mówiąca nic nowego młodemu czytelnikowi, poza tym, że można opchnąć dorosłym nijakość jako arcydzieło jeśli opakujemy ją w baranki i liski.

82 329
    15 223