Grzeszyć inteligencją

2018-01-01
2018-01-01

więcej Więcej

Na półkach: , , , ,

Ciemną nocą coś się w pewnym małym miasteczku wydarzyło. Sprawcy pozostają nieznani, ale pozostawiony przez nich ślad wskazuje na miejscowe gimnazjum. Czyżby lekki kryminałek w scenerii gimnazjalnej?
To też, ale ten wątek niby-główny jest tylko pretekstem dla ukazania czegoś istotniejszego, pewnych szkolnych i społecznych patologii. Patologie w gimnazjum? Ileż się o tym...

• Obyczajowe/psychologiczne
  • W rodzinnych bibliotekach
  • Polscy autorzy
  • Ocena - 8
  • Kryminały
  • Mam
  • Rozweselacze
  • 52 książki w 2018

Dodaj cytat z książki Grzeszyć inteligencją