Kup teraz - 14 ofert w cenie od 16.96 zł do 21.97 zł

Where's Spot?
opowieści dla młodszych dzieci
Spot
książki kartonowe książki dla najmłodszych piesek

Kartonowa książeczka z otwieranymi okienkami - zabawa w poszukiwanie i przy okazji nauka nazw zwierząt. Fajna sprawa.

“Gdzie jest Spot?” to sympatyczna książeczka z psimi bohaterami. Uzbrojona w klapki oferuje małym szkrabom frajdę z zabawy w chowanego. Pozycja ciekawa ale czy obowiązkowa w biblioteczce to już sami musicie zadecydować.

Stało się! Doczekaliśmy się polskiej wersji tej niesłychanie popularnej, brytyjskiej bajki o przygodach psiaka imieniem Spot. Aż chce się zapytać... dlaczego musieliśmy czekać tak długo? Jedno jest pewne, było warto poczekać!

Pierwsza z serii książeczek o Spocie, "Where's Spot?", została wydana w roku 1980! Eric Hill zaczął tworzyć przygody Spota już w 1976 roku dla...

• Dla dzieci
  • Kupione
  • Dzieci - 2019
  • Arus
  • Dziecionkowe
  • Z synkiem
  • Dzieci - posiadają

Dodaj cytat z książki Gdzie jest Spot?