Zburzenie Warszawy. Największe "Hail Hitler"

Henryk Czarnecki Wydawnictwo: Editions Spotkania historia
Editions Spotkania
Warszawa Powstanie Warszawskie straty polskie SS Whermacht
historia
Warszawa Powstanie Warszawskie straty polskie SS Whermacht

Nie jest opasłym tomem, przeczytana w jeden wieczór. W zasadzie opis książki mówi o jej treści wszystko. Zgadzam się również z opinią , że doskonale przedstawia niemiecką mentalność. Bardzo ładnie wydana, bogato ilustrowana zdjęciami archiwalnymi i współczesnymi.

• Powstanie Warszawskie

Dodaj cytat z książki Zburzenie Warszawy. Największe "Hail Hitler"