Niekochana miłość. Droga Krzyżowa i tajemnice Męki Pańskiej

WAM
Jezus Chrystus Droga Krzyżowa objawienia prywatne mistycyzm
religia
Jezus Chrystus Droga Krzyżowa objawienia prywatne mistycyzm

Książka z objawień prywatnych, bardzo mistyczna. Choć mało znana w przeciwieństwie do siostry Faustyny czy Teresy. Składa się niemal wyłącznie ze słów Jezusa Chrystusa, które miał skierować do hiszpańskiej zakonnicy. Przedstawia najważniejsze momenty Męki Pańskiej widzianej oczami Jezusa. Konkretne i rzeczowe tłumaczenie i "skargi" skierowane do człowieka niezależnie od...

więcej mniej