Psychoanalityczne ABC. Podstawy psychoanalitycznego myślenia

Andrzej Kokoszka Wydawnictwo: Universitas nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Universitas
psychoanaliza Freud Jung Lacan Klein nerwica depresja ego
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
psychoanaliza Freud Jung Lacan Klein nerwica depresja ego

Polecam książkę każdemu kto interesuje się psychoterapią lub psychoanalizą.
Utwór napisany w sposób zrozumiały dla początkujących w temacie terapii, którzy chcieliby ją lepiej poznać, a także dla osób, które znają bliżej psychoanalizę.

Jedyny mankament książki to pojawiające się błędy językowe.

Treściwe wprowadzenie naukowe do tematu psychoanalizy, pozwalające rozumieć codzienne mechanizmy psychologiczne wpływające na zachowania człowieka. Jedynym minusem książki jest znaczna ilość błędów językowych w treści.

• Wyróżnione
  • Psychologia, etc.