Psychoanalityczne ABC. Podstawy psychoanalitycznego myślenia

Okładka książki Psychoanalityczne ABC. Podstawy psychoanalitycznego myślenia
Andrzej Kokoszka Wydawnictwo: Universitas nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Universitas
2015-01-01
2015-01-01
psychoanaliza Freud Jung Lacan Klein nerwica depresja ego

Okładka książki Możesz pomóc. Poradnik dla rodzin pacjentów chorych na schizofrenię i zaburzenia schizotypowe Andrzej Cechnicki, Krystyna Ostoja-Zawadzka, Bogdan de Barbaro
Ocena 6,8
Możesz pomóc. ... Andrzej Cechnicki, ...
Okładka książki Psychologia i życie Richard J. Gerrig, Philip G. Zimbardo
Ocena 7,9
Psychologia i ... Richard J. Gerrig, ...

Polecam książkę każdemu kto interesuje się psychoterapią lub psychoanalizą.
Utwór napisany w sposób zrozumiały dla początkujących w temacie terapii, którzy chcieliby ją lepiej poznać, a także dla osób, które znają bliżej psychoanalizę.

Jedyny mankament książki to pojawiające się błędy językowe.

Polecam książkę każdemu kto interesuje się psychoterapią lub psychoanalizą.

Jedyny mankament książki to pojawiające się błędy językowe.

Treściwe wprowadzenie naukowe do tematu psychoanalizy, pozwalające rozumieć codzienne mechanizmy psychologiczne wpływające na zachowania człowieka. Jedynym minusem książki jest znaczna ilość błędów językowych w treści.

Dodaj cytat z książki Psychoanalityczne ABC. Podstawy psychoanalitycznego myślenia