Dyskusje o książce Please kill me. Punkowa historia punka.

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Najlepsze cytaty na Dzień Ojca
Nie beletrystyka ale szeroko rozumiana popkultura przyniosła jedną z najważniejszych dla mnie uwag dotyczących ojcostwa: "I tried hard to have a father But instead, I had a dad". Tak śpiewa Kurt Cobain w "Serve the servants". "Starałem się mieć ojca, ale w zamian, miałem tatusia". W mojej ocenie to doskonała diagnoza sytuacji: jako...
3 lata temu
Plebiscyt Książka Roku 2018: czas, start!
Uwierzę na słowo, choć wydaje mi się to lekko podejrzane. Wpis był, były pod nim odpowiedzi, odpowiedzi zniknęły, wpis pozostał. Czyżby był zdublowany i wypowiadaliśmy się pod jednym, a drugi się ostał? Nie pamiętam, czy były dwa. Jeśli były, to wyjaśnienia przyjmuję, użytkownik miał możliwość skasować swój wpis wraz z całym wątkiem pod nim. Przy pojedynczym wpisie byłoby...
Czytamy w weekend
Właśnie wypożyczyłam  Czarne narcyzy Czarne narcyzy , tylko że nie skumałam że to ósmy tom, nie czytałam poprzednich. Myślicie, że warto czy wrócić na początek ?;)
Czytamy w weekend – podsumowanie 2018
Ojejku:( Ale oryginalny tytul to jest WOJNA i terpentyna, nie ma tam zadnego zegarka... Typowy wpis i 7 polubien z ery fake newsa :(
5 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Listopad 2018)
 Hardy, twardy, najlepszy Hardy, twardy, najlepszy
5 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Czerwiec 2018)
Amy i Isabelle wspaniała, jestem wielbicielką Elizabeth Strout. Ale jeszcze bardziej wielbię Herbjorg Wassmo. Księga Diny to arcydzieło. Reszta w tzw międzyczasie ;) Rzeczywiście troszkę mi zejdzie
Pokazuje 6 z 9
Zobacz kolejne