Patronat LC
sąsiedzi nauczyciel miłość choroba śmierć przeprowadzka młodsi bracia

Recenzje oficjalnych recenzentów i

W sidłach miłości

44 Link do recenzji

W końcu przeczytałam debiut Colleen. Uwielbiam sposób pisania pisarki. Teksty slamów , które są tam opisane coś pięknego. Życiowa pełna wielu emocji książka.

Potrzebowałam książki.
Takiej, która
Dodałaby koloru do moich szarych dni.
Która bez trudu pozwoliłaby mi zniknąć w
Innym świecie.
Łatwej i lekkiej.
Tej, której da mi wolność
Od stałych myśli grzmiących w mojej głowie „Czy na pewno wszystko zrobiłam?”, „Czy wszystko wysłałam?”, „Czy zdążę?”... Znalazłam.
Oto ona. Zwie się „Slammed”. Nosi wady i zalety
Ale działa.
Z...

Jak zaczęłam tak musiałam ją skończyć. Dobrze napisana wycisnęła mi mnóstwo łez. Z całego serca polecam.

"Pułapka uczuć "to pierwsza część trylogii "Slammed ". Opowiada historię Layken dziewczyny która wraz z bratem i matka przeprowadzaja się do innego miasta . Dziewczyna czuje ze czeka ją kiepski rok ,zmienia zdanie gdy poznaje przystojnego sąsiada Willa. Jednak okazuje się, że pomimo zauroczenia nie mogą być razem gdyż on jest jej nauczycielem poezji.

Strasznie mnie ta...

Książka ta jest wspaniała- jak wiele książek Colleen Hoover. To jedna z tych książek, przy których krzyczysz na całe mieszkanie "BOŻE, CO TU SIĘ STAŁO?!" (przynajmniej ja tak robiłam). Serwuje nam ona bardzo wiele różnorodnych emocji, które zostają w tobie przez najbliższe dobre dwa tygodnie (lub dłużej) po przeczytaniu.

Urocza książka, w sam raz na chwilę zapomnienia. Nie skomplikowana, ale też nie nudna.

ciekawa historia

Książkę czyta się szybko, a wręcz ją pochłania. Bohaterowie są nawet nieźle rozpisani, ale za to też ckliwi i mogliby wyznawać sobie miłość na każdej stronie. W moim przekonaniu dostałam to na co się pisałam, czyli na słodki romans, ale nawet "ta miłość i te wyznania" były dla mnie mdłe. Historia też tak naprawdę nie jest szczególnie oryginalna, więc ocena sama w sobie jest...

Super książka, bardzo polecam :)

Chociaż historia sama w sobie mi się podobała to niestety cały efekt psuje nie kto inny jak.....Layken. Tak tak to właśnie ona zraziła mi całą książkę. Historia serio bardzo fajna, zakazana miłość, śmierć rodziców, to jaki ma wpływ na bohaterów i ich życie itd. Nawet Will, który momentami mnie irytował, zdołał zdobyć moje serduszko. No i wracając do największego...

Dyskusje

7 871