Slammed

2014-04-23
Data 1. wydania:
2012-01-05
Katarzyna Puścian
sąsiedzi nauczyciel miłość choroba śmierć przeprowadzka młodsi bracia

Oficjalne recenzje i

W sidłach miłości

Link do recenzji

1428 235 39

Niesamowita! Potrzebowałam zaledwie parę godzin na przeczytanie. Nie można się oderwać

Według mnie, jest to pozycja obowiązkowa! Historia toczy się dość szybko. Książkę czyta się łatwo i sprawnie. Bardzo podobały mi się cytaty z utworów jak i cały "slam". W niektórych momentach literówki (2 lub 3 razy"). Szybko zabieram się za kolejną część! :)

Jak dla mnie najlepsza książka Colleen Hoover.

Pułapka uczuć - jest to romans autorstwa Colleen Hoover. Moje pierwsze zetknięcie z nią, dużo osób ją chwali i po lekturze wiem dlaczego. Książka co prawda nie jest bez wad - bardzo mi się nie podobało jak szybko rozwinęła się relacja między bohaterami oraz zakończenie, między epilogiem i ostatnim rozdziałem był duży przeskok czasowy (no może nie tak duży, bo tylko kilka...

Już kolejną książkę Colleen Hoover mogę zaliczyć do przeczytanych :) I mimo, że nie jest to jej najnowsza książka, to powiewa świeżością jakiej na próżno poszukiwać u innych pisarzy. Polecam szczególnie na długie zimowe wieczory, ta historia napewno rozgrzeje nasze serca.

Uwielbiam

Piękna książka ❤️

Na półkach: , , , , , ,

,,Dzisiaj tylko wycinamy dynie"
Oczywiście czuć,że to debiut Colleen Hoover,ale czuć też,że autorka od początku miała to swoje ,,coś". Każda z jej książek ma w sobie pierwiastek oryginalności,nigdy nie są pisane tak samo. Jak najbardziej mamy też coś ,,colinowskiego",czyli świetne dialogi,które często denerwują,bo bohaterowie to tylko ludzie,którzy czasem mówią bez...

Autorka kolejny raz gra na naszych uczuciach i świetnie jej to wychodzi. W tej książce można się wzruszyć do łez, zasmucić, pośmiać i zakochać.

Lubicie książki , które chwytają za serce ? Poruszające , pełne emocji , wzruszeń ? Tu Colleen zaserwowała nam taką dawkę emocji, że nie prędko zapomnę o tej książce, serii. To jest po prostu piękne .

Gdy Lake przeprowadza się wraz z mamą i bratem do Ypsilanti, nie spodziewa się jak jej życie stanie na głowie . Nie jest zadowolona , że zostawia za sobą rodzinny dom w...

8 470
    4 999