Kościuszko. Bohater dwóch kontynentów

Janusz Wesołowski Wydawnictwo: Biały Kruk historia
Biały Kruk
Tadeusz Kościuszko Polska Stany Zjednoczone historia bohater
historia
Tadeusz Kościuszko Polska Stany Zjednoczone historia bohater

Fascynująca, bogato ilustrowana biografia jednego z naszych najciekawszych bohaterów narodowych. Serdecznie polecam!

Na półkach: , , , ,

Zachętą do przeczytania tej niezwykle zaprezentowanej oraz wydanej w formie bibliografii ilustrowanej biografii opartej o niezwykłe fakty z życia Tadeusza Kościuszki są słowa skierowane od Metropolity krakowskiego abp. Marka Jędraszewskiego pt.''Wolność droższa niż życie''. Zaczerpnięte zostały one z homilii wygłoszonej w 200- rocznicę śmierci Tadeusza Kościuszki. Autorem...

• Historia
  • BARDZO chcę przeczytać
  • Biografia/Autobiografia
  • Biografia
  • 000 - Posiadam
  • POZ
  • Popularno-Naukowe
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Kościuszko. Bohater dwóch kontynentów