Rozmówca

Nominacja w plebiscycie 2018
Chris Carter Wydawnictwo: Sonia Draga Cykl: Robert Hunter (tom 8) Seria: Kryminał kryminał, sensacja, thriller
The Caller
Data 1. wydania:
2017-02-23
Mikołaj Kluza
Sonia Draga
Mikołaj Kluza obsesja policja psychopata psychoza seryjny zabójca strach śledztwo zabójstwo zagadka kryminalna
The Caller
Robert Hunter (tom 8)
kryminał, sensacja, thriller
Mikołaj Kluza
Kryminał
Inne

Książki Cartera to dobra seria kryminalna. Nie jest porywająca, ale ciekawa i na równym poziomie. Niekiedy zaskakuje nietypowymi rozwiązaniami fabularnymi i to zwykle na plus.

Jakoś mnie nie wciągnęła, wydaje mi się, że ten autor ma na swoim koncie lepsze tytuły.

Carter jak zawsze na tym samym poziomie. Szkoda tylko, że ostatnio seryjni zabójcy są wybierani z... (nie będę spoilerować). Jak zwykle przeczytane za jednym zamachem. Nie da się oderwać od lektury. W napięciu trzyma do końca. Zakończenie nieoczekiwane - tak jak we wszystkich poprzednich tomach. Miałam tylko wrażenie, że wątku z panią wykładowczynią mogłoby nie być.

Trzyma poziom do końca. Super.

Książka " Rozmówca" jak wszystkie poprzednie części serii o poczynaniach detektywów Hantera i Garcii przykuła moją uwagę. Zagadka morderstw i mordercy była nieprzewidywalna do samego końca, dzięki czemu czytałam tę pozycję, można by rzec, z przyjemnością, ciekawością i zapałem, ponieważ podobnie jak nasi bohaterowie chciałam złapać zabójcę i zakończyć śledztwo.

Chris Carter „Rozmówca”
„Czasami cisza to najlepsza forma konwersacji.”
Rozmówca to 8 część serii Cartera z detektywami Hunterem i Garcią. Każda z części opowiada o śledztwach w sprawach wyjątkowo brutalnych morderstw. Morderstw, które są dziełem seryjnych morderców. Rozmówca to wyjątkowo, wynaturzony „człowiek”. Morduje swoje ofiary i zmusza najbliższe dla nich osoby, by...

Ósma już część serii o Robercie Hunter i znów książka trzyma poziom. Może nie będzie to moja ulubiona z serii, ale jak zwykle książka wciąga i czyta się prawie sama. Akcja jest w miarę schematyczna podobna do innych części ale to zupełnie nie przeszkadza. Kolejny szalony zabójca, który tym razem mordując dzwoni do bliskiej jej osoby na wideo rozmowie i zadaje dwa pytania,...

Na półkach: , , , ,

Powoli zbliżam się do końca serii przetłumaczonej na polski. Każdy kolejny tom tak samo wbija w fotel - dosłownie, na wiele godzin. Na pytanie @chriscarterbooksofficial : I really hope you enjoy it 😊🖤 Odpowiadam: I love your books.

Trudno coś dodać
Rewelacyjną jak pozostałe

Dobra akcja, świetny motyw. Końcówka świetnie rozegrana.

Dyskusje

2 100