CSS. Projektowanie profesjonalnych stron WWW

2009-07-01
2009-07-01
9788324620678
Łukasz Piwko
css webmaster tworzenie stron www

Okładka książki HTML5 Cookbook Christopher Schmitt, Kyle Simpson
Ocena 0,0
HTML5 Cookbook Christopher Schmitt...

więcej Więcej

Książka już dla osób znających zarówno HTML i CSS. Nie ma tu omawiania poszczególnych znaczników HTML czy własności CSS, aczkolwiek na końcu w ramach aneksu są dodane zestawienia je zbierające. Omawiane jest za to 7 tematów konkretnego zaprojektowania elementu lub sposobu działania na przykładzie 6 stron i e-maila (np. efekt rollover, tworzenie szablonu e-maila,...

• PDF
  • Web