O górze, która wybrała się w świat. Przygody Małej Czantorii

2017-01-01
2017-01-01
literatura górska

więcej Więcej

Tak! ciekawa książka o tak niskiej ocenie, mh! Bardzo bym się ucieszyła, gdyby temat zamienił się w serię przygód w obrębie konkretnych pasm górskich. Dziś, wjeżdżając kolejką, opowiadamy sobie jak to mała Czantoria przełożyła i wyciąg i drzewa i zabudowania na Wielką - i ruszyła w świat. Chcielibyśmy głębiej odkrywać Beskidy i opowiadać o Stożku, Kubalonce czy panie...

Jak czytaliśmy tę książkę, to byliśmy w górach właśnie :)

1965

Podróże kształcą, wzmacniają, pomagają przezwyciężać swoje słabości. Wielu z nas w zaciszu domowym marzy o zwiedzaniu świata. Jeśli planujecie wkrótce rodzinny wypad w góry, koniecznie sięgnijcie po tę historię!
więcej na blogu:

Bajki kojarzą się głównie z dzieciństwem. Pamiętam, jak z ogromną przyjemnością słuchaliśmy z siostrą bajek czytanych przez Mamę, bądź też wpatrywaliśmy się w obrazy wyświetlane na ścianie za pomocą projektora. Obecnie, od czasu do czasu również sięgam do bajek – czy to „Małego Księcia”, czy „Kubusia Puchatka” – a za sprawą Córeczki okazji jest jeszcze więcej. Samych zaś...

• 2019
  • Literatura piękna
  • I love books
  • Literatura górska
  • Agnieszka
  • PRZECZYTANE 2018
  • Biblioteka

Dodaj cytat z książki O górze, która wybrała się w świat. Przygody Małej Czantorii