FIZJOFIGHT. Fizjoterapia w sportach walki

Okładka książki FIZJOFIGHT. Fizjoterapia w sportach walki Natalia Skwarek-Paradowska
Okładka książki FIZJOFIGHT. Fizjoterapia w sportach walki
Natalia Skwarek-Paradowska Wydawnictwo: Fizjofight, Natalia Skwarek-Paradowska sport
sport
Fizjofight, Natalia Skwarek-Paradowska
2017-09-09
2017-09-09
sporty walki rehabilitacja sportowa fizjoterapia

Najlepszy praktyczny poradnik pod sporty walki.
w naszym klubie od kilku miesięcy stosujemy się zasad i ćwiczeń z tej książki i każdy czuje różnicę ! nie wyobrażam sobie kolejnych treningów bez rozciągania i rolowania.
wygodne jest to, że można wziąć książkę ze sobą i po kolei wykonywać każde ćwiczenie.
polecam :)

Najlepszy praktyczny poradnik pod sporty walki.
polecam :)

Książkę polecam jedynie dla początkujących w tej dziedzinie.
Jeżeli ktoś miał wcześniej jakiś kontakt z tego typu literaturą, mocno się zawiedzie (chyba że to tylko ja się tak nastawiłem ).
Książka zawiera podstawowe ćwiczenia rozciągające i stabilizujące. Sam ćwiczę sztuki walki około 8 lat i może 2-3 ćwiczeń, które są opisane w tej książce nigdy nie wykonywałem. Pozostałe jak to było wcześniej wspomniane są tak podstawowe, że już od dawna są w mym repertuarze.
Największy plus to opis pracujących podczas rozciągania mięśni oraz obszaru który powinno się odczuwać przy prawidłowym wykonywaniu ćwiczenia.
Największy minus to sekcja autoterapii (rolowania). Cały ten rozdział zamyka się w opisaniu jak się roluje poszczególne partie ciała (czyli wiedza zawarta w krótkim filmiku z youtube).

Książkę polecam jedynie dla początkujących w tej dziedzinie.

Dodaj cytat z książki FIZJOFIGHT. Fizjoterapia w sportach walki