Нефритовые чётки

Boris Akunin Wydawnictwo: Zaharov Cykl: Przygody Erasta Fandorina (tom 12) literatura piękna
Zaharov
rosyjski Akunin
Нефритовые чётки
Przygody Erasta Fandorina (tom 12)
literatura piękna
rosyjski Akunin
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

FANDORIN w świetnej formie.

Urocze, trochę naiwne historie kryminalne. Jedne lepsze, drugie trochę gorsze. Dla relaksu i tylko tyle.

Lubię ten typ kryminału . Intrygujący, budzący ciekawość ,a zarazem spokojny , z klasą .
Warto przeczytać , nie tylko tą cześć ale inne także.
Polecam

Kolejna pozycja z cyklu powieści o detektywie Fandorinie, detektywie, który zajmuje u mnie najwyższe miejsce na kryminalnym piedestale. Skąd to wynika, sam nie wiem, może z zainteresowań carską Rosją.... ale tu nie o tym.

Książka zawiera kilka kryminalnych historii w różnych częściach świata, jak zawsze barwnie opowiedzianych i wykorzystujących różne style literackie....

Przez chwilę byłam rozczarowana. Jakieś krótkie opowiadanka, bez ładu i składu.

Pomyślałam sobie: no tak, potrzebna była kasa, to wyjął Akunin z szuflady jakieś wprawki i wydał, że niby zbiór opowiadań.

Ale potem, po tych krótkich przyszły dłuższe. Były i te z Japonii, i z USA, i z Francji. A co jedno to lepsze.
Nie mogłam się nadziwić, że tyle dobrego w jednej książce....

fandorin w formie opowiadań, czytało sie nieźle, szczególnie to o Raskolnikach, no i ten Masa :)

jak zwykle rewelacja

Bardzo przyjemne wciągające i stosunkowo krótkie opowiadania.

najciekawsza pozycja wśród "Fandorinów" z racji że to zbiór opowiadań. Wiele miejsc i wiele postaci na całym świecie. Pozycja wyjaśnia kilka tajemnic z życia głównego bohatera

• Kryminały
  • Kryminał