Smarowidła, pasty i inne cuda

Maria Banach Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk kulinaria, przepisy kulinarne
Firma Księgarska Olesiejuk
Kulinaria pasty smarowidła przepisy
kulinaria, przepisy kulinarne
Kulinaria pasty smarowidła przepisy

Świetna książka - ładnie wydana, przepisy bardzo różnorodne - i takie z produktów łatwodostępnych, jak i z takich, o które trzeba się postarać. Kilka już wypróbowałam i wszyscy się zachwycali :)

• Kulinarne

Dodaj cytat z książki Smarowidła, pasty i inne cuda