Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

J.K. Rowling Wydawnictwo: Media Rodzina fantastyka, fantasy, science fiction
fantastyka, fantasy, science fiction
837278020X
Andrzej Polkowski
Magia Harry Potter

Ciekawa historia o magicznych stworzeniach, która jest umiejscowiona w świecie Harrego Pottera. Polubiłam Skamandera i te jego zwierzaki :)

Bardzo ciekawe urozmaicenie serii o Harrym Potterze, jednak nie wprowadza nic zbytnio ważnego do historii i postrzegania. Taka krótka książeczka dla fanów książek o chłopcu, który przeżył, ot co.

Ciekawy dodatek do serii o młodym czarodzieju. Mega starannie napisana i posiada przepiękne ilustracje - aż szkoda że ich tak niewiele. Świat stworzony przez Rowling jest naprawdę niesamowity i czytając można poczuć jak wybujałą ma ona wyobraźnię. Jestem fanką absolutnie!

Ostatnia z miniaturek, które miałem okazje poznać. Większość informacji zawartych w książce łatwo znaleźć na niemal każdej wiki poświęconej Harremu Potterowi, mimo wszystko uważam, że warto mieć własny egzemplarz, zwłaszcza kiedy nadal się wraca myślami do przygód czarodziejów.

Jestem pod nieustającym wrażeniem świata stworzonego przez J.K. Rowling. Nie mogłem zatem nie sięgnąć po „Fantastyczne zwierzęta…” Tym bardziej, że opisane w ww. książce stworzenia można spotkać także w innych światach wykreowanych przez innych pisarzy. Znamy je z legend, bajek i ustnych opowieści. Pozycja warta docenienia także z uwagi na piękną szatę graficzną i...

Fajne poszerzenie wiedzy dla fanów, ale doprawdy nie sposób pozbyć się wrażenia, że to skok na kasę.

Magia! Polecam każdemu, kto lubi przenieść się w świat fantazji i zostać tam nieco dłużej.

Podobnie, jak w przypadku "Quiddicha przez wieki" nie miałam do czynienia (jeszcze) z ilustrowaną wersją "Fantastycznych zwierząt", ale mam nadzieję, że z biegiem czasu uda mi się w nią uzbroić. Świetna książka.

Książka napisana ciekawie, z wielką wyobraźnią, a prześliczne ilustracje dopełniają całości. Byłam zachwycona po przeczytaniu, bo wszystkie szczegóły dają pełen obraz niezwykłych stworzeń. To świetne uzupełnienie serii "Harry Potter", opisuje niemal wszystkie stworzenia jakie uchwyciła tam J.K Rowling. Ilustracje nadają książce niezwykły charakter. Polecam każdemu fanowi...

Książka, a właściwie podręcznik o Fantastycznych zwierzętach to zdecydowanie pozycja obowiązkowa dla fana świata Harry'ego Pottera. Można się z niej dowiedzieć wszystkiego na temat zwierząt z uniwersum (choć nie wszystkich). Książka to typowy podręcznik do nauki dla młodego czarodzieja, ale pełna fascynujących opisów magicznej fauny i flory. Dodatkowo wersja ilustrowana...

Dyskusje

6 710