Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

J.K. Rowling Wydawnictwo: Media Rodzina fantastyka, fantasy, science fiction
fantastyka, fantasy, science fiction
837278020X
Andrzej Polkowski
Magia Harry Potter

Dodatkowe informacje ze świata czarodziejów dla fanów Harry'ego Pottera. Ciekawe, przyjemne.

Ot zwykła książeczka, ale bardzo ciekawa tematyka. Myślę, że dla osób bez końca pragnących jakichkolwiek informacji ze świata Harry'ego Pottera będzie idealna. Ja na pewno się przy niej nie wynudziłam.

Całkiem dobra książka tylko trzeba mieć cierpliwość do czytania takich słownikowych opisów (niech to nie zabrzmi zbyt krytycznie). Kiedy oglądałam film "Fantastyczne zwierzęta" bardzo podniecającą czynnością było wyszukiwanie i opisywanie zwierząt, które były ukazane w poszczególnych scenach:) Polecam

pozytywnie zakręcona!

"Fantastyczne zwierzęta" to książka, która w rękach bohaterów Harry'ego Pottera, pojawia się jako podręcznik od pierwszego już tomu. Niezbędnik dla każdego przyszłego ucznia HOGWARTU Czekam jeszcze tylko na list przyniesiony przez sowę. Wspaniała!

Uwielbiam Harry’ego Pottera. Jestem z tego pokolenia, które czekało na każdą kolejną część. Może nie pod Empikiem w pelerynie, no bo wiecie jednak starsza już byłam. Pierwsze tomy czytałam jeszcze w liceum. Pamiętam te momenty, kiedy je kupowałam, a o niewielu książkach mogę to napisać.

Całość Harry’ego Pottera przeczytałam wielokrotnie. Był nawet okres, że co wakacje,...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Zachwycające wydanie leksykonu „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” Newta Skamandera ilustrowane przez Olivię Lomenech Gill, laureatkę Kate Greenaway Medal i English Association Picture Book Award. W tej wyjątkowej edycji przy użyciu różnych technik zilustrowane zostało każde fantastyczne stworzenie, od akromantuli po yeti.

Mistrzowskie dzieło Newta Skamandera, które...

Potterowski bestiariusz: bardzo ciekawy i pouczający. Już wiem, co robić, żeby nie wpaść w mordercze łapska niektórych stworzeń i jak unikać tych mniej groźnych, ale i nieprzyjemnych istot.
Chciałabym jednak zobaczyć (oczywiście z bezpiecznej odległości) opalookiego smoka antypodzkiego, a zostać ukąszoną przez żądlibąka to by było COŚ!
Jako prezent na kolejne urodziny...

Świetna dla fanów. Ciekawie napisana - z dużym humorem. Przepiękne ilustracje. Na plus też to, że dochód ze sprzedaży książek przeznaczony jest dla organizacji charytatywnej.

Coś dla fanów Harrego Pottera. Napisane z niezwykłą wyobraźnią i poczuciem humoru.

Dyskusje

• Fantastyka
  • Harry Potter
  • 2018
  • 2017

J.K. Rowling Fantastyczne zwierzęta i jak je...
J.K. Rowling Fantastyczne zwierzęta i jak je...