Tragedie tatrzańskie

Wawrzyniec Żuławski Wydawnictwo: Sport i Turystyka literatura piękna
Sport i Turystyka
literatura piękna
1956-01-01

Bardzo ciekawa książka opisująca niestety mniej ciekawą stronę turystyki tatrzańskiej.

Książka ta leżała na półce w moim rodzinnym domu i zawsze przyciągała mnie do siebie. Chyba swoją starością. Wszak to wydanie z 1956 roku. Wreszcie po kilku przeprowadzkach, pakowaniach i rozpakowywaniach mogłam zagłębić się w lekturze tej małej niepozornej książeczki - wydanie kieszonkowe. Idealnie wpisała się w mój Górski Luty - wymyśloną przeze mnie akcję czytania...

Książka od której nie można się oderwać. Absolutny klasyk literatury tatrzańskiej.

Absolutnie obowiązkowa lektura dla miłośników Tatr.

na wdechu.

• Góry
  • Górskie
  • Chcę kupić
  • Do kupienia ;) :) :) - Góry i Podróże
  • 2014
  • Chcę w prezencie

Dodaj cytat z książki Tragedie tatrzańskie