Dzieci w PRL-u

Bosz
Polska PRL Fotografia
albumy
Polska PRL Fotografia

Okładka książki Ludzie ze stacji Anna Adamowicz, Rae Armantrout, Kacper Bartczak, Paweł Bień, Artur Burszta, Wojciech Chamier-Gliszczyński, Grzegorz Chojnowski, Michał Domagalski, Łukasz Dynowski, Konrad Góra, Jerzy Jarniewicz, Radosław Jurczak, Mundek Koterba, Michał Krawczyk, Natalia Kubicius, Paweł Kusiak, Karol Maliszewski, Nina Manel, Dawid Mateusz, Joanna Mueller, Bronka Nowicka, Grzegorz Nurek, Paulina Pidzik, Klaudia Pieszczoch, Anna Podczaszy, Marta Podgórnik, Jakub Pszoniak, Agata Puwalska, Jan Rojewski, Bianka Rolando, Robert Rybicki, Anna Sawicka, Krzysztof Schodowski, Urszula Sieńkowska-Cioch, Kamil Sipowicz, Rafał Skonieczny, Jakub Skurtys, Marta Sokołowska, Katarzyna Szaulińska, Tadeusz Sławek, Maciej Taranek, Antonina M. Tosiek, Aleksander Trojanowski, Anna Wasilewska, Grzegorz Wołoszyn, Bohdan Zadura, i inni, Elżbieta Łapczyńska, Filip Łobodziński
7,0
Ludzie ze stacji Anna Adamowicz, Rae...
Okładka książki Książki. Magazyn do czytania, nr 6 / wrzesień 2012 Marek Bieńczyk, Piotr Cieśliński, Przemysław Czapliński, Jan Gondowicz, Włodzimierz Kalicki, Wojciech Orliński, Redakcja magazynu Książki, Janusz Rudnicki, Salman Rushdie, Eustachy Rylski, Marcin Sendecki, Dorota Wodecka, Mariusz Zawadzki, Filip Łobodziński
6,7
Książki. Magaz... Marek Bieńczyk, Pio...
Okładka książki Zostały jeszcze pieśni... Jacek Kaczmarski wobec tradycji Krzysztof Gajda, Krzysztof Gozdowski, Iwona Grabska, Marek Karpiński, Izolda Kiec, Stanisław Krawczyk, Ewa Kretkowska, Bartłomiej Krupa, Małgorzata Lisecka, Marta Margiel, Bartosz Ochoński, Ewa Paczoska, Jan Poprawa, Jadwiga Sawicka, Piotr Stankiewicz, Michał Traczyk, Stanisław Wójtowicz, Piotr Załuski, Filip Łobodziński
6,3
Zostały jeszcz... Krzysztof Gajda, Kr...