Sprzedane dusze

Verkaufte Seelen
literatura obyczajowa, romans
2014-01-01
Wawrzyniec Sawicki

romansidło w starym stylu... dziewczę cnotliwe, mądre jest bohaterką tej powieści, wątek romansowy kończy się happy endem, nie wiem tylko, czy cioteczka nie będzie utrudnieniem, gdy bardziej posunie się w latach, bo jej testy na uczciwość zamiarów były trochę okrutne ;)

Urocza i naiwna - to pierwsze dwa słowa, które przychodzą na myśl po przeczytaniu książki. Ciepły, tchnący dobrym uśmiechem klimat, jaki trudno odnaleźć we współczesnych powieściach. Akcja wartka, ciekawa, cały czas coś się dzieje... A jednocześnie czuć wyraźnie brak pospiechu oraz nachalnego dynamizmu - cech charakterystycznych minionej epoki.
Postacie oczywiście...

bardzo interesująca historia która sie czyta jednym tchem polecam

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Moja ulubiona książka tej autorki. Bardzo ciekawa. I tu bardzo ważne jest stwierdzenie że dobro zawsze zwycięży

• Romans
  • Obce
  • 2019
  • Historyczna
  • Obyczajowe
  • Jadwiga Courths Mahler - posiadam

Dodaj cytat z książki Sprzedane dusze