Dead Zone: Where the Wild Things Were

zwierzęta hodowla dzikie zwierzęta mięso
flora i fauna
angielski
zwierzęta hodowla dzikie zwierzęta mięso
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Farmagedon. Rzeczywisty koszt taniego mięsa Philip Lymbery, Isabel Oakeshott
7,6
Farmagedon. Rz... Philip Lymbery, Isa...

Pozycja poniżej krytyki. Autor opisuje wpływ rolnictwa na dzikie zwierzęta, jednak jest to bardzo jednostronne. Bierze pod uwagę tylko swoje obserwacje. Nie ma prawie żadnych odniesień do badań, a użyte przypisy są z jednostronnych źródeł popierająych jego zdanie. Autor przeprowadza wywiady tylko z osobami, które podzielają jego opinie.
Polecam przeczytanie rozdziału o...

więcej mniej

Dodaj cytat z książki Dead Zone: Where the Wild Things Were